mBank kredyt hipoteczny 2021

mBank proponuje swoim klientom kredyt hipoteczny na atrakcyjnych warunkach i w przejrzystej umowie. Jakość usług systematycznie wzrasta i pomimo pandemii klienci mogą liczyć bezbłędnie działającą infolinię oraz pomoc w placówkach stacjonarnych.

mBank kredyt hipoteczny warunki 2021

– obniżona marża kredytu, dzięki promocji „Twój dom w kolorach jesieni„;
– pieniądze na zakup mieszkania lub domu, budowę domu, remont, wykończenie, zakup działki;
– kwota kredytu od 100 000 zł;
– okres kredytowania do 420 miesięcy;
– waluta kredytu: PLN;
– spłata w ratach równych lub malejących;
– w dowolnym momencie można dokonać częściowej lub całkowitej wcześniejszej spłaty kredytu.

ZAPYTAJ EKSPERTA O KREDYT

Kalkulator kredytu hipotecznego mBanku

W kalkulatorze kredytu hipotecznego mBanku znajdziemy dodatkowe informacje, mówiące o tym, że wysokość kredytu, jaki można uzyskać to od 100 000 zł do 80% wartości nieruchomości. Okres spłaty: od 12 miesięcy do 35 lat. W przypadku chęci zakupu nieruchomości o wartości 400 000 zł i z wkładem własnym w wysokości 100 000 zł z kalkulatora kredytu hipotecznego mBanku dowiemy się, że przy umowie na 25 lat nie zapłacimy prowizji, a dla RRSO 3,97%, zapłacimy miesięcznie 1874 zł raty równej. Data końca promocji kredytu mieszkaniowego w mBanku to 26. listopada 2020 r.

Powyższa prezentacja nie stanowi oferty portalu i ma charakter wyłącznie informacyjny. Więcej informacji na temat kredytu mieszkaniowego w mBanku uzyskać można w aktualnym rankingu kredytów mieszkaniowych na stronie ranking.co.pl.

Kredyt mieszkaniowy nr 1SPRAWDŹ
+